SDH ROKYTNO

Vítejte na stránkách kroužku mladých hasičů!

VÝLET 22.-24.9.2006

holky píšou....

Přijeli jsme v 18hodin. Jakmile jsme přijeli, vyložili jsme věci a pak se rozdelily pokoje. Opékali jsme buřty.Šli jsme do pokoje a unavení jsme ulehli do postele. Druhý den jsme vstávali v 7hodin. Vstávání bylo velmi kruté. Po snídani jsme vyrazili do Předhradí. Šli jsme přes les do vysokých kopců. Po té jsme se museli přebrodit přes divokou řeku, do níž spadla Eliščina ponožka, kterou statečně zachránil před utopením rytíř jménem Vrbata ml. Po státní silnici jsme se znovu dostali na chatu.
K večeři jsme si ugrilovali kuřata. Po dlouhé cestě jsme ulehli do postelí.
Třetí den jsme vstávali v 7:45. Nasnídali jsme se a po té jsme se vypravili na dobrodružnou cestu. Vyrazili jsme do Toulovcovi maštale. Po namáhavém výstupu na ohromný kopec jsme si dali voraz. Dali jsme si svačinu. Došli jsme ke skalám a prolejzali mezi nima. Podepřeli jsme skálu tím největším a nejdelším klackem. Opět jsme si dali sváču. A dostali jsme sušenky. Opět jsme stoupali nahoru a dolů...
Šli jsme po zelené a po té jsme se dostali k autům.
Dojeli jsme na parkoviště. Když jsme chtěli odjet, zjistili jsme, že někdo zabouchl dveře a klíče zůstaly v autě- i náhradní. Snažili jsme se auto nějak otevřít. Bylo to jako v akčním filmu. Až nakonec jsme potkali paní, která nám půjčila drát a auto jsme otevřeli a šťastně dojeli domů.
Poslední komentáře
27.03.2008 13:51:07: OK moc moc skvělý tohle je možná nejlepšíí :D:D