SDH ROKYTNO

Vítejte na stránkách kroužku mladých hasičů!

FOTOGALERIE

tak takhle starší trenovali na Lipoltice

 

http://picasaweb.google.cz/janaFBI/Trenink2442008

Tentokrát je fotek málo, jak s sebou nemáme našeho vrchního fotografa, je to špatné

Počasí příliš nepřálo, celý den bylo zataženo, ale naštěstí pršelo jen chvíli. Pro starší to byl ne příliš povedený závod- předposlední místo po první disciplíně nenasvědčovalo dobrému umístění.

Zbytečné trestné body za uzel, který Karolína sice uvázala správně, ale než ho rozhodčí stihli zkontrolovat, tak se rozvázal- 6. místo

Nakonec se běžely útoky, ze kterých jsme měli největší strach a nakonec dopadly nejlépe. Po prvních pokusech jsme vedli- časem 35s. Ostatním se příliš nevedlo- hodně neplatných pokusů, rozpojených hadic atd. V druhém pokusu to byl asi 4. nejlepší čas- 25s na plechovky (Měník předvedl super čas 18s). Celkově z toho bylo 6. místo.

Na tu bídu na dvojičkách, to dopadlo jakž takž.

První byl Měník, před náma byl ještě Zbožnov- tyhle dvě družstva se do Ligy nepočítají, takže vlastně do Ligy je to 4. místo. Jsme tedy jen bod za Čeperkou na 3.místě. Ale jestli budou starší předvádět takové chyby jako poslední dva závody, moc dlouho se na třetím místě neudrží.

Mladší předvedli svůj standartní výkon, žádné chyby na dvojičkách, jen ta rychlost... Na uzlech zbytečné dvě trestné minuty. Útoky nad očekávání dobře, nic se jim nerozpojilo a nastříkali do obou terčů a i ve druhém pokusu se jim povedlo sestřelit obě plechovky, což nebývá zvykem, že by se oba pokusy vyvedly. Za rok za dva budou Cholticím dýchat na záda...

V mezičase se děti vyřádily na skákacím hradě, krmily kapry... Filípek dostal perníkovou chaloupku za nejmladšího soutěžícího, jeho běh ve dvojičkách nemá chybu. Museli se do něj zapojit rozhodčí, maminka i diváci, ale nakonec proudnici dotáhl za čáru, oběhl kužel a doběhl do cíle.

 

http://picasaweb.google.cz/janaFBI/Slepotice2008

 

 

na fotky se můžete podívat tady:   http://picasaweb.google.cz/janaFBI/RokytenskMLe2008

 Další ročník rokytenské míle se uskutečnil opět u kachňárny. Počasí se jakž takž umoudřilo a alespoň nepršelo. Na start jsme poslali 4 družstva, především starší žáci se těšili na medaile.

Ale bouhžel se jim nepovedl braňák a celkově skončili na 4. místě. Mladší A obsadili také 4. místo. Mladší B překvapili 7. místem, což jsem opravdu nečekala a nakonec družstvo přípravky, které "vyhrálo"- protože jiná přípravka v Rokytně nesoutěžila.

 

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9