VÝTVORY MH

Zápas v Havířově, Daniel Řehák

24.února nám začal závod v Havířově. V hale jsme si sedli u vchodu, ale když jsme si všimli takové skupiny hasičů, šli jsme si radši přesednout. Chvilku jsme čekali na tribuně a pak jsme sešli dolů.

Připravili jsme se a bylo odstartováno. Běželi jsme výborně, bez chyb. Když jsme doběhli, tak se čekalo než staší doběhnou a mladší dodělají uzle. ty nám nedopadly dobře. Potom jsme závodili v disciplíně 4x40m. To jsme zaběhli bez chyb. Já běžel přes kladinu. teď už nezbývalo nic jiného než počkat na výsledky a doufat.

Po půl hodině jsme se dozvěděli, že jsme se umístili na 37.místě. Jen zádrhel byl, že paní rozhodčí to asi špatně spočítaly, něco jim tam nevycházelo, tak to musely přepočítat(trvalo to asi půl hodiny). Nám to nevadilo, naše místo bylo jisté. Při vyhlášení nás žádná cena nečekala. Já a kluci jsme se odebrali na parkoviště a jeli do školy, kde jsme spali. Ostatní dorazili později.