VÝLET 22.-24.9.2006

kluci píšou....

Dne 22.září v 6hodin večer jsme přijeli na místo. Po příjezdu jsme se ubytovali a prozkoumali malebnou chalupu a shlédli krajinu kolem chaty. Učarovala nás řeka, kterou jsme vídali každý den. Navečer následovala večeře završená párky. Volnou zábavu jsme měli do 10hodin večer. Každý si našel svoje zájmy.
Druhého dne byla obloha jako vymetená a pro paní Trnkovou nebylo naše buzení těžké. Po hlasování se rozhodlo, že vyrazíme podél místní říčky do nedaleké vesničky Předhradí. Cesta nebyla lehká, neboť jsme museli překonat několikrát říčku, která byla velmi studená. Po návratu z vesničky následoval velmi chutný oběd od šéfkuchaře(p.Trnková a Vrbatová). Po stravě si chlapci našli novou zábavu- brouzdání říčkou a stavění hrází. Následovala napínavá soutěž, kterou vymyslela naše vedoucí Jana. Jelikož byl večer pardubický hokej, naše osazenstvo chaty se přemístilo do nedaleké hospody. Ale my jsme si našli zábavu a to v podobě nohejbalu, do kterého se zapojili i naši vedoucí. Po vyčerpávajícím zápase jsme dorazili na chatu a začala až do půlnoci volná zábava. Ale my jsme šli spát stejně déle. Ale nikomu to nevadilo.
Poslední den jsme se sbalili a vyrazili do Toulovcových maštalí. Cestou zpět jsme to vzali přes Nové Hrady. Po zkušenostech jsme usoudili, že návštěva není nutná. A mysleli jsme si, jak hned vyjedeme. Ale někdo zabouchl klíče v autě a my se dostávali do něj asi půl hodiny. Ale jeli jsme.
V sobotu jsme ještě navštívili závody ve Zderazu- zapomněl jsem o tom napsat. A úplným završením byla návštěva Toulovcových maštalí. Krásná příroda je hlavním naším lákadle a proto jsme si maštale nenechali ujít. Po krásném lese, skalách a krásné říčce jsme konečně vyrazili domů.
Doufáme, že příští rok se tam opět vrátíme.
Poslední komentáře
09.12.2006 20:11:26: Dost DOBRY!!!!!!!!!!!!!!!!!smiley${1}smiley${1}smiley${1}